Ticmate
Vstupenky na mezinárodní události
aktivní ve 130 zemích na 6 kontinentech

O ListkyBarcelona.cz

Cílem portálu ListkyBarcelona.cz je stát se přední evropskou společností v prodeji mezinárodních vstupenek a zájezdů pro všechny typy událostí. Poskytujeme informace o každé události a usnadňujeme rezervování vstupenek pro ty, kdo chtějí v zahraničí navštívit muzikály, zábavná představení, fotbalové zápasy, památky, či soutěže. Díky našim rozsáhlým zkušenostem v tomto odvětví jsme ale také schopni pomoct producentům najít nové nadšené publikum.

Obchodní koncept poháněný vášní a zájmem

Marcus Moeschlin, který za projektem ListkyBarcelona.cz stojí, se vášnivě zajímá o muzikály, koncerty a různé další akce. Již jako 18letý začal ze svého domovského města Jönköping ve Švédsku organizovat zájezdy na rockové koncerty. O tři roky později, v roce 1985, spolupracoval Marcus se švédským umělcem, Cornelisem Vreeswijkem, na jeho posledním turné a albu. Poté následovala dlouhá a vzrušující kariéra, při níž se vždy soustředil na to, aby lidem nabídl události a mezinárodní zážitky za dostupné ceny, mimo jiné když působil jako majitel pokladny na prodej vstupenek ve Stockholmu ve Švédsku. Marcuse lze ve světě pořádání akcí považovat také za průkopníka digitalizace. Již v roce 1990 se podílel na vytvoření sítě Global Tickets, v rámci které 22 zemí mezi sebou elektronicky kupovalo a prodávalo vstupenky na mezinárodní akce. To bylo v době, kdy konkurence stále ještě používala zastaralé metody, jako je fax a telefon. Za tento počin také síť v roce 1992 získala ocenění britské královny pro nejlepšího vývozce.

Správní rada

Přestože je ListkyBarcelona.cz mladá společnost, soustředí se v ní velké množství znalostí a zkušeností s mezinárodními akcemi.

Ve správní radě společnosti Ticmate AB je kromě ředitele Marcuse Moeschlina také předseda Ole Oftedal a Jan Friedman. Jak Oftedal, tak Friedman mají mnoho zkušeností s řízením společností a rovněž s působením v představenstvech obchodních, cestovních, mediálních a dalších společností v odvětví služeb.