Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Camp Nou a Muzeum: Bez front

4.5 (100)
Od 854 Kč

Navštivte Camp Nou, domov slavného klubu FC Barcelona! Rezervováním vstupenek přímo z domova se vyhnete dlouhým frontám u pokladny a získáte více času na prohlídku stadionu a muzea klubu FC Barcelona. Dále máte možnost si pronajmout audio průvodce a dozvědět se o tomto světově proslulém stadionu a fotbalovém týmu ještě více. 

Přehled

- Prohlídka Camp Nou, domácího stadionu klubu FC Barcelona
- Návštěva Muzea FC Barcelona 
- Přeskočení dlouhých front u pokladny 
- Seznámení s historií a současností díky audio průvodci (5€)

Co mohu očekávat?

Navštivte Camp Nou - domov klubu FC Barcelona 
Jedná se o samostatnou prohlídku. Po stadionu se můžete volně pohybovat a objevovat jeho zákoutí vlastním tempem. Navštívit můžete části stadionu, které jsou běžně veřejnosti uzavřeny, jako jsou kabinky cizího týmu nebo místnost pro tisk. Budete stadionu tak blízko, že ucítíte aroma tohoto legendárního trávníku. 

Jakmile prozkoumáte celý stadion budete se moci vydat do Muzea FC Barcelona, kde si můžete prohlédnout trofeje, které tento slavný klub během let nasbíral. 

Dále na vás čeká Megastore, kde si můžete zakoupit celou řadu suvenýrů, jako jsou například šály, ale také dres FC Barcelona s vlastním jménem na zádech, nebo se jménem vašeho oblíbeného hráče. 

Své vstupenky je nutné vyzvednout v kancelářích našeho cestovního agenta, v centru Barcelony. Díky těmto se vyhnete fortnám před stadionem a můžete jít rovnou do Camp Nou. 

Jak to funguje?

How do I get my tickets?
Shortly after your booking is complete your e-ticket will be sent directly to your email, just print it out and bring it to Barcelona. 

How does it work?
Once you get to Barcelona, you'll have to collect your tickets at our local agent Travel Connection Spain's office in the center of Barcelona. The address and opening hours will be on your e-ticket. 

Please note that you cannot collect your tickets Saturday and Sunday.

How long is my ticket valid?
Your ticket is valid an entire year from the date you choose. 

Are there audio guides available?
Yes, you can rent an audio guide at the site for 5€ per audio guide. 

Důležitá informace

- Ve dnech, kdy probíhají zápasy je Camp Nou uzavřeno. Muzeum je v tyto dny otevřeno, uzavírá se však 3 hodiny před výkopem, otevřeno je opět půl hodiny po skončení západu (v tomto časovém období je výhled na stadion z důvodu zápasu uzavřen). 

Kategorie vstupenek

Jsou k dispozici dětské vstupenky?
Ano, dětské vstupenky jsou dostupné pro věkovou skupinu od 4 do 10 let. Děti mladší 4 let mají vstup zdarma v doprovodu platícího dospělého. 

Otevírací doba

Travel Connection je otevřena pro kolekci vašich vstupenek: Od pondělí do pátku od 9:30 do 13:30 a od 15:00 do 18:00. Sobota a neděle zavřeno. -- Closed due to Bank Holidays: June: 5th September: 11th, 24th & 25th October: 12th November: 1st December: 6th, 8th, 24th, 25th, 26th

Koupit

Čt, 1 pro 2022

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Adresa

FC Barcelona a Camp Nou Prohlídka

Adresa
Vyzvedněte si lístky na: Carrer Bruc 39, 08010 Barcelona (Spain) (Mapa, hledejte pod “pokyny“)

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy